Vytváříme automatické obchodní systémy

Tvoření obchodních strategií

Na základě zadání a požadavků vytvoříme systém

Na základě klientských požadavků vytváříme pro naše klienty automatické algoritmické strategie a obchodní SW určené pro zařazení do jejich osobního portfolia. Víme, že každý klient má jiné specifikace, a proto se jim snažíme maximálně vyjít vstříc. Vždy každému klientovi sdělíme i naše zkušenosti a poznatky, které jsme získali v průběhu mnoha let u několika firem.
V případě, že:
- máte zájem o nějaký konkrétní systém,
- máte svoji strategii, ale nevíte jak ji naprogramovat,
- nebo se chcete poradit či sjednat konzultaci,
neváhejte se na nás obrátit!

Níže prezentujeme, jak může vypadat portfolio, které sami využíváme.


Neustále inovace

Všechny systémy pro naše partnery stále inovujeme.

Cílem všech systémů je sestavování a kombinace nových strategií, tak aby spolu tvořily pevný celek. Proto jednotlivé systémy stále posuzujeme a zdokonalujeme i s ohledem na aktuální tržní situace. Takovýmto způsobem jsou systémy schopny zajistit vzájemný prospěch pro všechny, kteří je sledují. Pro vytváření portfolia jsou využívány nejmodernější technologie na trhu, které všechny systémy posouvají na vyšší úroveň.

Pro jejich maximální stabilitu běží všechny systémy na nejmodernějších serverech, které jsou umístěny na páteřních optických sítích.


PS portfolio & PS Portfolio Dynamic

Projekt, který vznikal pro osobní potřebu.

Tento projekt je soustavou systémů, kterých využívají i samotní zakladatelé SMC s.r.o. Postupem času se rozhodli jednotlivé systémy nabídnout v podobě různých možností svým klientům z řad OCP, finančních institucí i soukromých subjektů. Ukázkové parametry systémů zde publikovaných, které využívá i naše firma, kombinuje systémy na měnových derivátech, komoditách i indexech. Strategie byly testovány na datech několik let zpětně a na vlastní účet byly zařazeny až po důkladném prověření a otestování robustnosti na nečekané události. Jedním z hlavních cílů těchto ukázkových portfolií je stabilita a přiměřené riziko s ohledem na potenciální výnos. Z toho důvodu jsou parametry nastavené takovým způsobem, aby nedocházelo k velkým výkyvům na účtu. U PS Portfolia je historický pokles 7% a u PS Portfolia Dynamic je 25%

Toto portfolio je ukázkou konzervativních možností. V případě zájmu klienta, je možné toto nastavení zapracovat i do jeho vlastního požadavku.
V případě, že chcete vytvořit svoje vlastní portfolio na základě Vašich požadavků, neváhejte nás kontaktovat.

PS portfolio

PS Portfolio Dynamic


Průměrný hrubý roční zisk

15%*

Průměrný hrubý roční zisk

70%*

Průměrný hrubý měsíční zisk

1.2%*

Průměrný hrubý měsíční zisk

6%*

* testováno na datech 1.1.2005 - 31.12.2015

Aktuální výsledky PS portfolio & PS Portfolio Dynamic

Naše vlastní portfolio strategií.

Výsledky námi používaných strategií můžete sledovat na stránkách našeho portfolio psportfolio.cz případně níže na myfxbooku.

V případě, že chcete vytvořit svoje vlastní portfolio na základě Vašich požadavků neváhejte nás kontaktovat.